Byty ALEA Trenčín – 2 izbový byt s lodžiou, na predaj

tlačiťPDF verzia
Cena:: 
predané
Lokalita:: 

Trenčín, ul. Osloboditeľov

Typ:: 
Predaj
Druh:: 
2 izbový
Byt
Stav:: 
Novostavba
Úžitková plocha:: 
59 m2
Popis:: 

Na predaj byty v novom modernom polyfunkčnom dome ALEA v Trenčíne vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra mesta Dlhé Hony na ulici Osloboditeľov.

Bývanie na tejto adrese s malým počtom bytových jednotiek poskytuje vysoký komfort, bezpečné bývanie a veľmi nízke náklady na bývanie, vzhľadom na nízkoenergetickú náročnosť budovy.
 
Polyfunkčný dom má suterén a tri nadzemné podlažia.

Parkovanie je situované na súkromnom pozemku vo vlastníctve budúcich užívateľov polyfunkčného domu. V suteréne polyfunkčného domu sa nachádzajú 2 samostatné garážové miesta, pivničné priestory pre bytové jednotky a nebytové priestory, technické zázemie a spoločná kotolňa pre polyfunkčný dom.
 
Prvé nadzemné podlažie ponúka variabilný nebytový priestor, ktorý bol projektovaný za účelom širokého využitia.
 
Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza 2-izbový byt a menší 3-izbový byt a na treťom nadzemnom podlaží je samostatný 4-izbový byt s lodžiou a 2 terasami.
 
Byt č.I - 2 izbový byt – lodžia, výmera 59 m2, 2.NP
výmera bytu (s lodžiou): 55 m2 + pivnica 4 m2

Dispozícia bytu: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, izba, kúpeľňa s WC. Vstup na lodžiu je z obývacej izby aj zo spálne.
cena: 77.000,- Eur

parkovacie miesto: 7.000,- Eur
cena spolu: 84.000,- Eur

Polyfunkčný dom je momentálne vo výstavbe, s plánovaným dokončením v 12/2017, pričom možnosť rezervácie je už teraz.

Lokalita sa vyznačuje výborným dopravným spojením s ostatnými časťami mesta a diaľnicou ako aj kompletnou vybavenosťou – reštaurácie, pošta, lekáreň, obchody a nákupné možnosti, čerpacia stanica... 

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa! V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Obrázok používateľa Peter Benech
Peter Benech
0911 578 672
galeria_box

Kontaktný formulár