Na predaj 5 izb. rodinný dom, Trenčín - Zamarovce, novostavba

tlačiťPDF verzia
Cena:: 
226 000 €
Lokalita:: 

Trenčín, Zamarovce

Typ:: 
Predaj
Druh:: 
Rodinný dom
Stav:: 
Novostavba
Úžitková plocha:: 
150 m2
Popis:: 

Na predaj novostavba krásneho 5+1 izbového rodinného domu v časti Zamarovce, vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti mesta Trenčín. Rodinný dom je umiestnený v tichej slepej uličke nových rodinných domov v blízkosti krásnej prírody.

Rodinný dom je tehlová dvojpodlažná stavba so sedlovou strechou, pozostáva z dvoch moderne priestorovo riešených podlaží:

1.podlažie tvorí: vstupná chodba, kúpeľňa s WC vrátane sprchového kúta, veľká obývacia izba moderne čiastočne spojená s kuchyňou, komora pod schodmi, zastrešená terasa a ďalšia izba.

Na 2. podlaží sa nachádza malá chodba s výsuvnými drevenými schodmi v strope na funkčnú povalu, kúpeľňa s WC a bidetom, vaňou a kondenzačným kotlom, 2 veľké izby spojené balkónom a ďalšia izba. 

K domu patrí pekný udržiavaný pozemok o výmere 600 m2 štvorcového tvaru (šírka 24,5 m). Je osadený 3 m od chodníka a komunikácie, kde je vytvorená predzáhradka a 5 m sprava od hranice pozemku, kde sa nachádza parkovisko zo zámkovej dlažby pre niekoľko vozidiel s možnosťou dobudovania prístreška. Okolo celého domu sú z rovnakej dlažby chodníky.

Dom je postavený z tehly Heluz 38 cm a zateplený fasádnym šedým polystyrénom v hrúbke 15 cm na stenách, styrodurom v hrúbke 10 cm v základoch a sklenenou vatou Isover v hrúbke 30 cm v streche. Vykurovanie je prostredníctvom podlahového kúrenia a ohrev vody zabezpečuje plynový kondenzačný kotol Baxi. V dome boli použité kvalitné materiály dodávané firmou Keramika Soukup Bratislava, stavebná chémia je výlučne Ceresit, strecha Bramac, okná a vstupné hliníkové dvere a okná Slovaktual s izolačným trojsklom, batérie Alpi - termostaty, Grohe, Hansgrohe, sprchový kút Ravak, vaňa Teiko, záchody a bidet Roca. Dom je napojený na SPP zemný plyn, ZSE elektrickú energiu (230 V a 380 V), TVK vodu a kanalizáciu. Pre zavlažovanie je vybudovaný vlastný zdroj vody - studňa.

Odporúčam vidieť!

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa! V cene je zahrnuté hypotekárne poradenstvo, provízia realitnej kancelárie, vyhotovenie kúpnych zmlúv a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.
 

Obrázok používateľa Peter Benech
Peter Benech
0911 578 672
galeria_box

Kontaktný formulár