Novostavba RD bungalov + garáž, Trenčín, pozemok 450 m2

tlačiťPDF verzia
Cena:: 
dohodou
Lokalita:: 

Trenčín, Malé Záblatie

Typ:: 
Predaj
Druh:: 
Rodinný dom
Stav:: 
Novostavba
Úžitková plocha:: 
128 m2
Popis:: 

Na predaj moderná novostavba 4 izbového rodinného domu typu bungalov s garážou v Trenčíne, časť Malé Záblatie, v novej ulici rodinných domov.

Rodinný dom je samostatne stojaci, jednopodlažný, murovanej konštrukcie s rovnou strechou.

Dispozične je dom moderne riešený, tvorí ho: zádverie a chodba, veľkorysý otvorený priestor obývacej izby a kuchyne (45,47 m2), spálňa so šatníkom (15 m2) dve detské izby (11,1 m2 + 11,1 m2), veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC (8,22 m2) a ďalšie samostatné WC (2 m2). Z obývacej izby a spálne je výstup na vonkajšiu terasu (14,5 m2).

K domu patrí aj garáž (21 m2) a komfort parkovania umožňujú ďalšie 2 parkovacie miesta pred domom. Zastavaná plocha bez vonkajšej terasy je 166,42 m2, úžitková plocha 128,79 m2.

K domu patrí aj rovinatý pozemok o výmere 450 m2 (20,5 m x 22 m), prístupová cesta je asfaltová.

Novostavba rodinného domu je v štádiu výstavby, pričom možnosť rezervácie domu je už teraz. Dom bude odovzdaný skolaudovaný v štádiu holodom (stavba s vnútornými priečkami, inštaláciami, izoláciami, vnútornými omietkami, strechou, vonkajšou fasádou, oknami a vstupnými dverami) s predpripravenou samostatnou komínovou vložkou na vonkajší krb a prípravu /rozvody/ na klimatizáciu v spálňach a obývačke s umiestnením centrálnej klimatizačnej jednotky na streche domu. 

Začiatok výstavby 07/2017, termín dokončenia v štádiu holodom je plánovaný na 03/2018
V prípade záujmu je možnosť dokončenia na kľúč (vrátane podláh, dverí, obložiek, obkladov a kompletnej sanity v kúpeľniach). Termín dokončenia na kľúč je plánovaný na 05/2018. 

Rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej uličke rodinných domov v mestskej časti Záblatie, pre ktorú je charakteristická dobrá občianska vybavenosť, spojenie s centrom mestom MHD, základná škola v blízkosti, rýchle napojenie na diaľnicu D1.

Bližšie informácie o výstavbe, materiáloch a technológiách Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí.

Odporúčam vidieť!

V cene je zahrnuté hypotekárne poradenstvo, provízia realitnej kancelárie, vyhotovenie kúpnych zmlúv a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Obrázok používateľa Peter Benech
Peter Benech
0911 578 672
galeria_box

Kontaktný formulár