Pod Sokolice Trenčín - 5 izbové nízkoenergetické RD, garáž

tlačiťPDF verzia
Cena:: 
179 900 €
Lokalita:: 

Trenčín, ul. Súvoz

Typ:: 
Predaj
Druh:: 
Rodinný dom
Stav:: 
Novostavba
Úžitková plocha:: 
154 m2
Popis:: 

Na predaj 9 novostavieb ultranízkoenergetických 5 izbových rodinných domov v Trenčíne, v novovznikajúcej obytnej štvrti s názvom Rezidencia Pod Sokolice.

Aktuálne voľné RD : R2, R6.

Každý z domov je dvojpodlažný tehlovej konštrukcie s celkovou úžitkovou plochou 153,98 m2, každý rodinný dom bude mať dve parkovacie miesta a to jedno v garáži a jedno pred garážou. K domom patria aj pozemky o výmere od 199 m2 do 207 m2.

Vstup do domu bude cez závetrie, ktoré bude zastrešené vysunutou časťou poschodia. Vo vstupnej hale bude umiestnená šatníková skriňa, vstup do toalety, vstup do garáže a vstup do dennej časti domu. Denná časť domu bude pozostávať z obývacej izby, z jedálne a zo samostatnej kuchyne so schodiskom na poschodie. Pod schodmi bude vytvorený priestor na komoru. Z obývačky bude prístupná vonkajšia terasa so zastrešením v podobe balkónu prístupného z poschodia. Na poschodí sa bude nachádzať nočná časť, ktorú budú tvoriť dve detské izby, pracovňa, spálňa, šatník, toaleta a kúpeľňa. Z kúpeľne a zo spálne bude prístupný vonkajší balkón (terasa). Vedľa vstupu do domu sa bude nachádzať garáž s prestupom do skladu s kotlom a prechodom na vonkajšiu terasu za domom. 

Rodinné domy sú zaradené do kategórie A1 ako ultranízkoenergetické, vďaka čomu budú mesačné náklady na vykurovanie predstavovať 34,16 Eur/mes..
 
Lokalita, v ktorej sa obytná štvrť Pod Sokolice nachádza, je charakteristická najmä svojou výhodnou polohou vo vzťahu k centru mesta a blízkosťou nákupného centra MAX, Lidl, Billa, vlakovej a autobusovej stanice ako aj rekreačnej lokality Brezina a Kubrá.
 
Odporúčam vidieť!
 
Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa! V cene je zahrnuté hypotekárne poradenstvo, provízia realitnej kancelárie, vyhotovenie kúpnych zmlúv a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Obrázok používateľa Peter Benech
Peter Benech
0911 578 672
galeria_box

Kontaktný formulár