Pracuj ako maklér

tlačiťPDF verzia
 
Realitný maklér plní ľuďom sny o bývaní

Charakteristikou realitného makléra je serióznosť, bystrosť, rýchlosť rozhodovania a perfektná znalosť problematiky vrátane právnych a daňových vedomostí. Našou prioritou je, aby sa realitný maklér venoval iba klientom, uskutočňoval predaj a prenájom nehnuteľností a Realbiznis je tu preto, aby spolupracujúcim realitným maklérom zabezpečil príležitosti na realizáciu obchodu.

Vhodné aj pre záujemcov bez praxe v realitách

Ak ste doteraz nepracovali v realitách, nie je to žiadny problém, máme perfektný systém zaškolenia. Zo začiatku budete vykonávať realitnú činnosť pod vedením skúseného realitného makléra, až po zložení skúšky z právnych a odborných znalostí budete môcť vykonávať tuto činnosť samostatne.

Na činnosť realitného makléra nadväzuje pri predaji nehnuteľností činnosť právnika, ktorý bdie nad bezchybným právnym stavom nehnuteľností, perfektnými zmluvami a všetkými náležitosťami potrebnými na predaj. Uľahčuje tak prácu realitnému maklérovi, ktorý sa vďaka tomu môže venovať iba obchodu a ktorého úloha končí vo chvíli, keď kupujúci zloží rezervačnú zálohu. Ďalej potom právnik zaisťuje všetky náležitosti potrebné pre správny vklad vlastníckeho práva podľa kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností. V neposlednom rade sú maklérom nápomocní hypotekárny špecialisti, ktorí pre kupujúceho rýchlo zariadi výhodnú hypotéku alebo stavebné sporenie. 

Charakter činnosti makléra

Činnosť makléra v každom z obchodných segmentov predaja či prenájmu nehnuteľností je iná. K predaju bytov je potrebný veľmi vnímavý a pohotový realitný maklér, ktorý sa dobre vyzná v cenovej mape a poradí klientovi s investovaním jeho peňazí. Má prehľad o veľkom množstve bytov, ktoré sú práve v ponuke a podľa požiadaviek kupujúceho sa mu snaží najvhodnejšie poradiť.

U predaja rodinných domov sa na uzatvorenie obchodu pracuje dlhšie, pretože kúpu rodinného domu klienti obzvlášť zvažujú a preverujú ako technický stav budovy, tak právne náležitosti. Realbiznis si preto vyberá k spolupráci realitných maklérov špecializujúcich sa na predaj rodinných domov z radov naozajstných profesionálov, najmä z radov architektov a stavebných inžinierov.

U prenájmov bytov, domov a kancelárií musí maklér poznať perfektne aspoň jeden svetový jazyk, pretože značná časť záujemcov o nájom nehnuteľností sú cudzinci. Maklér sa venuje klientovi tak dlho, kým pre neho vhodnú nehnuteľnosť na prenájom nenájde.

Pri predaji pozemkov a mimo Trenčianskych nehnuteľností používa realitný maklér denne auto. Pre jeho činnosť je nevyhnutná schopnosť predstavovať si spolu s klientom dom, ktorý ešte nestojí. Realitný maklér musí byť navyše schopný rokovania so stavebnými úradmi, aby klientom mohol zistiť, či na vyhliadnutom pozemku je možné ich vysnívaný dom postaviť a naučiť sa ( alebo poznať ) ďalšie záležitosti ohľadom inžinieringu, pozemkových máp atď.

Radi u nás privítame aj skúsených realitných maklérov

Realbiznis ponúka spolupracujúcim realitným maklérom dostatok ponuky aj dopytu, kvalitné a maximálne inzerovanie, rýchle vybavenie hypotéky pre väčšinu klientov, bezpečný finančný servis a hlavne kompletný právny servis u zmluvného právnika.

S nami spolupracujúci realitný maklér sa venuje výlučne obchodu, všetko ostatné zabezpečí Realbiznis, preto je realitný maklér schopný realizovať veľký objem obchodných prípadov.

Hľadáme aj skúsených a etických realitných maklérov, ktorí majú predchádzajúce dobré obchodné výsledky, chcú sa v realitnej brandži stať profesionálmi pod záštitou profesionálnej realitnéj kancelárie.

Ohodnotenie makléra

Úspešná činnosť realitného makléra je veľmi dobre ohodnotená, vďaka tejto profesii si môžete splniť životné sny a hmotne sa zabezpečiť v prijateľnom časovom horizonte. Čím viac sa svojej práci venujete, tým budete úspešnejší. Naši klienti dávajú prednosť stretnutiam pred alebo po svojej pracovnej dobe, takže je nutná veľká časová flexibilita makléra.

Tí najlepší realitní makléri majú vďaka svojmu maximálnemu nasadeniu aj nadštandardné zárobky, v priemere 2.000€ až 4.000€ za mesiac.
Realitní makléri vykonávajúci realitnú činnosť pre Realbiznis majú so spoločnosťou uzatvorenú obchodnú mandátnu zmluvu. Ak snáď ešte živnostenský list nemáte, zriadite si ho až potom, keď preukážte že máte vlohy pre túto činnosť.

Požadujeme:

minimálne SŠ vzdelanie
trestná bezúhonnosť
obchodný talent, organizačné schopnosti
prax nie je podmienkou
príjemné a reprezentatívne vystupovanie
komunikatívnosť
znalosť práce na PC
 
Ponúkame:

 
služobné vozidlo
okamžitá výplata provízií pri zložení rezervačnej zálohy
možnosť čiastočne pracovať z domova
priebežné školenie
práca na ŽL
prácu v kolektíve skúsených maklérov
technické zázemie
odmena podľa výkonnosti
kariérny postup s možnosťou zaloěnia vlastnej RK

Kontakt na personálne oddelenie:

Realbiznis, s.r.o.
Tel: 0911578672
mail: realbiznis@realbiznis.sk